تخلیه چاه دررودهن با لوله اسنپ

شماره تخلیه چاه فاضلاب رودهن

خدمات تخلیه چاه فاضلاب با تانکر های ۱۲۰۰۰ و ۸۰۰۰ لیتری، با ۱۰۰% تضمین و کیفیت بالا دررودهن انجام میشود. اگر شما نیز درخواست تخلیه چاه فوری دارید، میتوانید با شماره ۰۹۳۹۶۴۱۹۵۳۸ تماس بگیرید. تخلیه چاه رودهن تمیز و بهداشتی و شبانه روزی فعال میباشد.

تخلیه چاه فاضلاب به عملیاتی گفته میشود که توسط تانکر های ۸ و ۱۲ هزار لیتری، برای تخلیه لجن و آب جمع شده در چاه انجام می شود. پمپ مکنده یکی از ابزارهایی است که برای تخلیه چاه استفاده می شود. نام دیگر پمپ تخلیه چاه، کفکش است.

شما میتوانید برای حفاری چاه در تهران با قیمت مناسب و توسط مقنی باتجربه به این وب سایت مراجعه فرمایید. حفر چاه رودهن یکی از معتبر ترین شعبات ما در شهر تهران با بهترین تجهیزات و افراد مجرب می باشد که با مجوز معتبر و به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان می باشد.

فاضلاب توسط تانکر های ۶ هزار و ۱۲ هزار لیتری انجام می شود. برای تخلیه چاه حمام از پمپ های کف کش، لجن کش و مکنده استفاده می شود.

مراحل تخلیه چاه فاضلاب

ابتدا برای تخلیه چاه شبانه روزی، درب چاه را باز می کنید. سپس گلدانی چاه و لوله های متصل به سر چاه را از محل خود در می آورید تا پمپ کف کش به داخل چاه برود. شلنگ متصل به پمپ را به ماشین تخلیه چاه در بومهن وصل می کنید و پمپ را روشن می کنید تا عمل تخلیه چاه انجام شود.

بعد از اتمام، پمپ را از چاه به بیرون می کشید و گلدانی چاه را در محل خود قرار می دهید. سپس لوله های فاضلاب را به گلدانی چاه وصل می کنید و درب چاه را می پوشانید.

هم چنین خدمات لوله بازکنی با ۱۳۵ شعبه فعال و دائمی حتی روزهای تعطیل آماده به خدمت همشهریان تهرانی است.

چگونه میتوانیم خدمات تخلیه چاه رودهن را دریافت کنیم؟

جهت دسترسی سریع به خدمات تخلیه چاه رودهن، کافیست با شماره ۰۹۳۹۶۴۱۹۵۳۸ بصورت شبانه روزی تماس بگیرید. این خدمات با بهترین تجهیزات به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. تخلیه چاه فاضلاب با پمپ سه فاز و مکنده فوری و بدون کثیف کاری است.

آموزش تخلیه چاه توالت

تخلیه چاه توالت یکی از مراحل حیاتی مدیریت فاضلاب است که در حفظ سلامت جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است.
مراحل تخلیه چاه فاضلاب:

۱. آماده سازی: در این مرحله محیط اطراف چاه باید تمیز شده و از موانع و ساکنین خارج شود. این اقدام دسترسی به چاه را تسهیل می کند و از آلودگی منابع آب جلوگیری می کند.

۲. فاضلاب خام جمع آوری می شود از چاه به مخازن ذخیره فاضلاب منتقل می شود. این مخازن به عنوان مخازن موقت برای ذخیره و مدیریت فاضلاب عمل می کنند.

۳. : با استفاده از پمپ ها، پسماند از مخازن ذخیره به محل تخلیه منتقل می شود. این فرآیند با کمک قدرت پمپاژ و و تانکر ها انجام می شود.

۴. در این مرحله فاضلاب به یک منبع تخلیه مناسب مانند رودخانه ها یا سیستم های فاضلاب عمومی رها می شود. باید طبق مقررات بهداشتی و محیطی انجام شود.

برای انجام موثر تخلیه شبانه روزی می توان مراحل زیر را دنبال کرد:

برنامه ریزی دقیق برای تخلیه فاضلاب در شبانه روز ضروری است. تعیین زمان تراکم ترافیک می تواند عملکر کار را ضعیف کند. بهتر است خالی کردن چاه را شبانه انجام دهید.

نکات مهم در تخلیه چاه آشپزخانه:

 1. رعایت استانداردهای بهداشتی و زیست محیطی در هر مرحله از تخلیه فاضلاب بسیار مهم است. این امر جلوگیری از آلودگی منابع آب و خطرات بهداشتی را تضمین می کند.
 2. آگاهی و مشارکت مردم در فرآیند تخلیه فاضلاب به توجه به نیازها و دغدغه های جامعه کمک می کند و مدیریت این فرآیند را بهبود می بخشد.
 3. تحقیق و توسعه: استفاده از فناوری های جدید و تحقیق و توسعه در زمینه مدیریت تخلیه چاه، بهبود اثربخشی این فرآیند را تضمین می کند.

تخلیه چاه حمام

یکی از مراحل حیاتی در مدیریت فاضلاب است که نیازمند برنامه ریزی دقیق، نظارت مستمر و رعایت استانداردهای بهداشتی و زیست محیطی است.

نحوه تخلیه چاه فاضلاب

لجن و فضولات توالت به خودی خود باعث گرفتگی روزنه چاه نمی شود. زیرا لجن و فضولات توالت هیچ گونه املاح اسیدی در خود ندارد. لجن به مرور در آب فاضلاب شهری و یا در چاه حل می شود و به مرور زمان ته نشین می شود.

علائم پر شدن چاه، چربی ظروف آشپزخانه است. روغن علاوه بر آسیب به خطوط لوله کشی، باعث گرفتگی روزنه های چاه می شود و طول عمر چاه را بسیار کم می کند.

مو، پلاستیک، چربی باعث ایجاد لایه ای ضد آب می شود. این لایه ضد آب تمامی بدنه ی کانال چاه را می پوشاند. در نهایت باعث عدم نفوذ آب در چاه گشته در نهایت عملیات تخلیه چاه توالت  باید صورت بگیرد. پر شدن چاه فاضلاب بستگی به حجم انباره، دیر یا زود برای چاه اتفاق می افتد.

 • وجود سوسک و حشرات زیاد در دهانه چاه و راه های خروجی آن
 • مشاهده لجن در اطراف کفشور پارکینگ
 • انتشار و ماندگاری بوی نامطبوع فاضلاب
 • شنیدن صدای اب 
 • بالا آمدن آب از لوله ها
 • نشست زمین در اطراف چاه فاضلاب
 • وجود چربی ها در روزنه های چاه

شماره تماس مستقیم با راننده: ۰۹۰۵۰۵۵۹۷۴۷

نحوه ی لایروبی چاه

لجن موجود در چاه، توسط افراد با تجربه و به صورت بهداشتی به داخل مخزن انتقال می یابد. امروزه گروه‌ های زیادی با سطح مهارت و تجهیزات مختلف اقدام به این کار می‌کنند، اما موفق‌ ترین عملیات تخلیه چاه، توسط نوین لوله انجام می شود.

گاهی به دلیل تجمع چربی و موهای زائد در کف چاه، دیگر راهی برای مکش آب وجود ندارد. عواملی چون انتشار بوی بد در توالت و حمام، وجود سوسک‌ها،  نشانه نیاز به تخلیه چاه است.

تخلیه چاه رودهن

تخلیه چاه در رودهن با انواع ماشین های ۱۲۰۰۰ لیتری و ۸۰۰۰ لیتری

 • شلنگ های آتش نشانی بدون کثیف کاری و با رعایت کامل بهداشت
 • استفاده از پمپ های کف کش سه فاز برای چاه های عمیق و با طول متراژ بالا،
 • استفاده از ابزار آلات پیشرفته و بروز، جهت رفاه حال شما مشتریان
 • تمامی خدمات ما زیر نظر اتحادیه و تضمین کار با ارائه فاکتور معتبر
 • ارائه تمامی خدمات چاه نازل ترین قیمت، مقرون به صرفه و مشتری پسند

خدمات تخلیه چاه شبانه روزی

استفاده از شلنگ های تخلیه مناسب برای انتقال فضولات از چاه فاضلاب به مخزن تانکر نقش مهمی را دارد. شلنگ تخلیه مناسب دارای، میزان مقاومت در برابر فشار و پایداری، هنگام مکش است.

 • مشاوره و بازرسی شبانه روزی در هر زمینه خدمات تخلیه چاه
 • لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی به صورت ۱۰۰% تضمینی
 • انجام تعمیرات تخصصی انواع مختلف چاه ریزشی

لایروبی چاه رودهن

گرفتگی های جزیی لوله های فاضلاب که نشانه ی آن معمولا کاهش سرعت هنگام تخلیه ی آب است.

می توانید با روش های خانگی مانند استفاده از اسید برطرف کنید. اما در صورتی که گرفتگی برطرف نشود، مشکل بزرگ تری ایجاد کرده و هزینه های چند برابری دارد.

شرکت تخلیه چاه بومهن دارای ۱۵ شعبه می باشد. لوله اسنپ برای مشتریان عزیز خدمات تاسیساتی در کل ساختمان ارائه می دهد. 

گلدانی چاه چیست؟

بعد از این که حفر چاه تمام شد، دهانه آن را طوقه چینی کول گذاری می کنند تا نخاله ها به داخل چاه ریزش نکند و استحکام لازم در برابر بار ماشین ها را داشته باشد.

انتهای طوقه، پلاستیکی به ابعاد قطر چاه تعبیه می شود که همانند گلدان است. لوله های فاضلاب که به چاه می رود، در سوراخ های گلدانی جا می گیرد.

این کار از ریزش آب به دیواره های چاه جلوگیری می کند و مانع ریزش چاه می شود.

چگونه گلدانی چاه مسدود می شود؟

بعد از نصب گلدانی، روی آن را با میلگرد و بتن پر می کنند تا محکم شود. اما برخی از کارگران، از این کار سر باز می زنند یا بتن کمتری می ریزند.

در نتیجه رفت و آمد ماشین ها در پارکینگ، و ریزش نخاله ها به داخل گلدانی، مانع از عبور آب به داخل چاه می شود.

پس از چند روز شاهد فرو کش سرامیک های اطراف چاه می شوید. برای حل این مشکل ابتدا باید دهانه چاه را بشکافید و نخاله های موجود در سوراخ های گلدانی را تمیز کنید.

آموزش لایروبی چاه کهنه

لایروبی چاه قدیمی و ترمیم چاه به منظور تراش زدایی رسوبات موجود در چاه و لجن کشی انجام می شود.

از جمله مزایای لایروبی چاه این است که دیگر نیازی به حفر چاه جدید نخواهید داشت. افراد متخصص در زمینه ی لایروبی چاه پس از تخلیه چاه حمام به داخل چاه فاضلاب می روند.

سپس با ابزار مخصوص، چربی ها و لجن های کف چاه را بیرون می آورند. این کار باعث می شود تا روزنه های چاه باز شوند و مکش آب بهتر صورت میگیرد.

شماره تماس تخلیه چاه فاضلاب

شماره تماس تخلیه چاه۰۹۳۹۶۴۱۹۵۳۸
شماره تماس مستقیم راننده۰۹۰۵۰۵۵۹۷۴۷۴
نحوه ارائه خدماتتخلیه چاه بومهن شبانه روزی
نحوه ضمانت کار تمیز و بهداشتی تضمین با فاکتور
 

 

اگر چاه را تخلیه نکنیم چه می شود؟

تخلیه نشدن چاه فاضلاب می تواند منجر به عواقب جدی و نامطلوب شود. برخی از این پیامدها عبارتند از:

۱- آلودگی آب های زیرزمینی: اگر چاه فاضلاب تخلیه نشود ممکن است باعث آلودگی آب های زیرزمینی شود. این امر به ویژه در مناطقی که دسترسی کمتری به منابع آبی دارند خطرناک است.

۲- بو و بوی نامطبوع: چاه فاضلاب پر شده بو و بوی نامطبوعی تولید می کند که محل سکونت و کار را تحت تاثیر قرار می دهد.

۳- انتشار پاتوژن های هسته ای: چاه فاضلاب پر شده اگر به درستی دفن نشود ممکن است باعث انتشار بسیاری از عوامل بیماری زا هسته ای شود.

۴- خطر حادثه: چاه فاضلاب پر شده در صورت عدم توجه ممکن است باعث بروز حوادثی مانند افتادن در آن شود.

۵- خطر برای حیات وحش: چاه فاضلاب پر شده ممکن است حیات وحش را از بین ببرد که به دلیل بوی نامطبوع و احتمال آلودگی آب، حیات وحش را از منطقه دور می کند.

معرفی انواع پمپ های تخلیه چاه

کف کش تک فاز ( معمولی )، در ماشین های ۱۲۰۰۰ لیتری و ۸۰۰۰ لیتری موجود است. پمپ کفکش، در چاه فاضلاب منهول، سپتیک کاربرد دارد.

از دیگر شعبات شرکت لوله اسنپ، در لوله بازکنی گیلاوند است که برای سهولت در خدمات دهی به زنجانی های عزیز، آماده ی سرویس دهی به صورت شبانه روزی هستیم.

این دستگاه از برق تک فاز استفاده می کند و توسط طناب به داخل چاه هدایت می شود. قدرت مکش آن تا ۶۰ متر است.

پمپ کفکش سه فاز

اندازه ی پمپ از دستگاه لجن کش بزرگ تر است، و در چاه های عمیق استفاده می شود. تخلیه چاه با پمپ سه فاز، از برق سه فاز استفاده می کند و قدرت آن ۲ برابر دستگاه معمولی است.

مکنده ساکشن (واترجت) 

این دستگاه در بدنه ی خودرو تعبیه شده است و با برق خودرو کار می کند. برای استفاده ابتدا شلنگ های خود ماشین را باز می کنیم و یک سر لوله را به محل مورد نظر در بدنه ی مخزن وصل می کنیم.

پمپ مکنده، توسط دو موتور به بدنه ی ماشین متصل است. برای مکش لجن چاه و هر چیزی که در کف چاه قرار دارد مورد استفاده قرار می گیرد.

طریقه پیدا کردن درب چاه

قبل از تخلیه چاه آشپزخانه، ابتدا باید محل چاه را پیدا کرد، برای این کار نیاز به مقنی با تجربه دارید که با تخصص خود محل چاه را تقریبا قبل از کندن پارکینگ تشخیص دهد.

مرحله بعدی، مقنی شروع به حفاری درب چاه می کند تا جایی که به گلدانی چاه برسد و تمام نخاله های اطراف را خالی می کند.

هنگامی که درب چاه به صورت کامل باز شد شرکت تخلیه چاه رودهن با ارسال ماشین تخلیه چاه به محل نسبت به تخلیه ی آن اقدام می کند.

تخلیه سپتیک چاه فاضلاب

سپتیک از پلاستیک یا فلز ساخته می شوند که ابتدا به اندازه یک تانکر در زمین فرو می روند. تانکر در محل حفاری نصب می شود و در نهایت لوله های فاضلاب به داخل سپتیک تانک هدایت می شوند.

تانکرها سریع تر از چاه پر می شوند زیرا غیر قابل نفوذ هستند بنابراین به موقع باید تخلیه شود.

سپتیک ها در مقایسه با چاه های فاضلاب کاربردهای زیادی دارند. در ساختمان های در حال ساخت رودهن که کارگران در آن کار می کنند.

برای کارگرانی که به حمام و توالت و چاه فاضلاب نیاز دارند مناسب است. در بومهن به جای حفر چاه از سپتیک تانک استفاده می شود.

مشکلات حفر چاه های قدیمی

 در چند دهه اخیر، اکثر ساختمان ها به دلیل عدم وجود اگو فاضلاب شهری مجبور به حفر چاه فاضلاب در ساختمان شدند.

چاه های فاضلاب را بدون اطلاعات کافی در متراژ های خیلی پایین و بدون انباری حفر کردند.

این چاه ها که دریچه ای در ابتدای آن ندارد. چون فکر نمی کردند که یک روزی این چاه پر خواهد شد. امروزه نیز اگو های شهری  نیمه کاره باقی مانده اند.

یا این که لوله های فاضلاب ساختمان به اگوی شهری وصل نیست.